BASKETBALOVÉ NOVINKY
  1. Nová sezóna 21/22
  2. Ahojte,
  3. Ešte nemôžme…
  4. 2 percentá
  5. PF2021

Nová sezóna 21/22

Ahojte basketbalisti, teším sa, že po dohode s vedením školy kde trénujeme vám môžem oznámiť, že tréningy basketbalu začínajú a prvý tréning je v piatok 03.09.2021. Pokračujeme v rovnakých časoch ako doteraz- v utorky a piatky- menšia skupina 16:30-18:00 a väčšia skupina 18:00-19:30. Jupiiii:)

Ahojte,

prajeme vám krásne prázdniny, užite si slniečko, nezabudnite sa hýbať, vidíme sa v septembri hneď ako začne škola🌞⛹️‍♂️🏀⛹️‍♀️

Ešte nemôžme…

Bohužial na základe posledného manuálu “Návrat do škôl” s platnosťou od 10.05.2021, sa telocvične využívať stále nemôžu. Kontaktné tímové športy nie sú povolené. Tým, že využívame telocvičňu ZŠ, sme nútení dodržiavať túto povinnosť… Ak by prišlo k zmene, budeme vás informovať.

2 percentá

Ahojte, tento rok máte možnosť darovať 2% z vašich daní nášmu klubu. Predvyplnené tlačivo​ nájdete v prílohe oznamu. Ak by ste potrebovali ďalšie info, prípadne pomoc s tlačivom, neváhajte nás kontaktovať.   Vytlačte si tlačivo tu 👇 Vyhlasenie 2020 BK JUNIOR GA

PF2021

Prajeme vám všetkým len to dobré do nového roku, no hlavne zdravie- a ostatné príde tiež. Verím, že sa čoskoro vidíme…

Dátum začiatku zatiaľ neznámy.

Ahojte basketbalisti, je mi to naozaj ľúto, no po sprísnení opatrení sme nútení odložiť začiatok sezóny na neurčito. Treba prečkať toto obdobie, zostať zodpovední a verím, že sa čoskoro uvidíme.

Začíname 16-teho.

Po dohode v klube a s vedením ZŠ posúvame začiatok sezóny na 16.10.2020. Pevne veríme, že situácia bude priaznivejšia a podarí sa nám konečne stretnúť a vrhnúť sa do tréningov.

Tréningy až v októbri.

Na škole trvá zákaz používania telocvične, termín bol posunutý až do konca septembra. Neostáva nám iné, ako vydržať. Pevne veríme, že začiatkom októbra bude situácia priaznivejšia a budeme môcť začať. Tešíme sa na vás.

Tréningy v septembri.

Začiatok basketbalovej sezóny sa nám nútene posúva. Z nariadenia ministerstva má škola zákaz športových aktivít v priestoroch telocvične. Najskorší termín začiatku našich tréningov je 22.09.2020, no všetko bude záležať na uvoľnení opatrení v tom čase. O situácií vás tu budeme priebežne informovať.

Tréningy v júni.

Napriek uvoľneniu opatrení a nástupu detí do škôl sme po dohode so zástupcami školy dospeli k rozhodnutiu, že tréningy basketbalu sa v mesiaci jún neuskutočnia. Prajeme vám zdarné dokončenie školského roku a pohodové letné prázdniny. Ahojte- vidíme sa v septembri.